SANAL POS NEDİR?

TABİMPOS İLE HEMEN ÖDEME ALMAYA BAŞLAYIN

Tabimpos sayesinde bankalar ile teker teker görüşüp Sanal POS hizmeti almak için zaman, efor ve kaynak harcamanız gerekmez! ‘0’ maliyetli Tabimpos'a başvurunuz ardından 2 saat içerisinde ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Tabimpos Güvenli Sanal POS ve Ödeme Sistemi: ödeme hizmetleri güvenlik konusunda gelişmiş Sanal POS hizmeti ve alanında uzman personelleri ile müşterilerinin ödeme güvenliğini sağlamaktadır. Böylece Tabimpos kullanan müşteriler yalnızca kendi işlerine odaklanırken sahteciliğe karşı hep güvende olurlar.

Ertesi Gün Ödeme Avantajı: Kullanıcı ve ödeme güvenliği ile Sanal POS yönetimi konularındaki deneyimimiz ile üye işyerlerimize Ertesi Gün Ödeme avantajı sunuyoruz.

Tabimpos üye işyerleri ödemelerini ertesi iş günü banka hesaplarına alabilir, tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmaz, nakit akışlarında rahat bir nefes alırlar.

(*) 2 Saatte Sanal POS: Tatil günleri hariç 17:30'a kadar yapılan başvurular 2 saat içerisinde sonuçlandırılır.
(*) Ertesi Gün Ödeme: Tabimpos Risk Politikası gereğince blokeli çalışmayı teklif edebilir.

SANAL POS NEDİR?

Bugün birçok markanın kullanmış olduğu Sanal POS ve ödeme çözümleri sistemi ile sizlere Sanal POS hizmetimizi sunarken bir çok da ayrıcalık tanıyoruz.

Peki sanal POS nedir ve nasıl kullanılır?

Alışverişlerinizde kredi kartı veya banka kartınız ile ödeme yaparken kullandığınız POS cihazlarının dijital ortamlara uyarlanmış haline Sanal POS denir.

Alışverişlerimizde nasıl ki ödeme işlemi kredi kartınızı cihaza okuttuğunuzda gerçekleşiyorsa, Sanal POS sürecinde de; internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı, teslimat, fatura vb. bilgilerinin web sitesi ödeme ekranına girilmesi, ilgili verilerin Sanal POS vasıtasıyla bankaya iletilmesi ve ödeme işleminin gerçekleşmesi şeklinde sağlanır. Kısacası Sanal POS, online alışveriş esnasında kart bilgilerinin güvenilir şekilde ilgili bankaya iletilmesini sağlayan bir geri bildirim sürecidir.

Tabimpos

TABİMPOS İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Şirketler için Sanal Pos

ŞİRKETLER İÇİN

  • Ticaret Sicil Gazetesi
  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküleri
  • Banka Hesap Bilgisini Teyit Eden Evrak
Şahıslar için Sanal Pos

ŞAHIS İŞLETMELERİ İÇİN

  • Vergi Levhası
  • Kimlik Görüntüsü
  • İmza Beyannamesi
  • Banka Hesap Bilgisini Teyit Eden Evrak